2024 m. vasario 6 d. daugelyje pasaulio šalių buvo minima jau 21-oji Saugesnio interneto diena! Dienos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Akcijos šūkis – Kurkime geresnį internetą kartu! Lietuvoje įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos vyksta visą savaitę – tam skirta Saugesnio interneto savaitė. Mūsų mokykloje taip pat buvo minima ši diena. Mokiniai kūrė  reklaminius marškinėlius, kepuraites ir puodelius, taip pat 6, 7 kl. mokiniai pasitikrino savo žinias atlikdami testą ir įsivertino, ar moka saugiai elgtis internete. Vasario 9 d. 8 kl. mokiniai kartu su bibliotekininke ir informatikos mokytoja dalyvavo edukaciniame  užsiėmime „Kibernetinė akademija“  Jonavos rajono Grigorijaus Kanovičiaus viešojoje bibliotekoje. Edukacijos metu buvo kalbama apie dirbtinį intelektą. Edukatorės užduotys ir keliami klausimai skatino moksleivius kritiškai mąstyti.

Bibliotekininkė Z. Adamonienė, mokytoja D. Šimaitienė