2022-12-15 d. mokykloje vyko sportinių žaidimų popietė. 5-8 klasių mokiniai rungėsi kvadrato, futbolo, tinklinio varžybose. 5-6 klasių kvadrato ir futbolo varžybose nugalėjo 5 klasė. Naudingiausiais žaidėjais pripažinti 5 klasės mokiniai Karolis, Kajus, Eglė, Vilius  bei Vitalijus. 6 klasės kovingiausi buvo Simas ir Vadimas. 7-8 klasių tinklinio varžybas  laimėjo 7 klasė, o futbolo – 8 klasė. Geriausiai sekėsi septintokams  Vakarei, Kotrynai, Marijai, Ignui, Deimantei ir aštuntokams – Vytautui, Viltei. Mokiniai buvo apdovanoti medaliais. Jėgas vaikams  padėjo atgauti vitamininis prizas-vaisiai: bananai, mandarinai ir kriaušės. Ačiū visiems dalyvavusiems! Mokytojos D. Juknelienė ir K. Bapkauskienė.